AA Reality Košice odkúpenie nehnuteľností v Košiciach a blízkom okolí

Odkúpime Váš byt v Košiciach v hotovosti - aj zadĺžený

0918 18 55 18

O nás

Spoločnosť AA REALITY Košice ponúka majiteľom bytov v Košiciach a v blízkom okolí rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob oddlženia alebo odkúpenia bytu. Klientom ponúkame službu poskytnutia finančnej hotovosti resp. zálohy v prebiehajúcich exekučných alebo dražobných konaniach. Ponúkame výhodnú alternatívu, oproti klasickým postupom pri predaji bytu.

Vďaka rýchlemu jednaniu, profesionálnemu tímu a silnému kapitálu, garantujeme klientom tie najvýhodnejšie podmienky či už pri oddlžovaní alebo priamom odkúpení bytu v Košiciach alebo v blízkom okolí. Naši klienti sa vyhnú zdĺhavému predaju prostredníctvom viacerých realitných kancelárií a nepodstupujú riziká spojené s individuálnym predajom.

Tím odborníkov AA REALITY Košice aktívne spolupracuje s klientmi v každej finančnej situácii a poskytuje profesionálne služby vrátane zabezpečenia kompletného právneho a finančného servisu. Dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch rovnocenných partnerov.

Ponúkame asistenciu pri riešení nepredvídaných finančných situácií, pri splácaní dlhov a pôžičiek. V prípade potreby poskytujeme našim klientom finančnú zálohu až do uskutočnenia predaja alebo konečného oddlženia bytu. Dohodneme sa s klientom na odkúpení bytu  a vyplatíme celý jeho dlh. Finančnú zálohu Vám navyše poskytneme bez úrokov a poplatkov. Ku každému klientovi pristupujeme s individuálnym riešením šitým rovno na mieru.

 AA REALITY Košice sa teší na spoluprácu 

Kontaktný formulár

*
*
*
*
* označené polia sú povinné