AA Reality Košice odkúpenie nehnuteľností v Košiciach a blízkom okolí

Odkúpime Váš byt v Košiciach v hotovosti - aj zadĺžený

0918 18 55 18

Referencie

Mali sme už vytýčený termín dražby, na ktorej sme mali prísť o náš byt. Oslovila nás zamestnankyňa spoločnosti AA REALITY Košice s.r.o., ktorá nám pomohla z tejto situácie. Objasnila nám celý postup ako budeme postupovať v našom prípade, aby sme neprišli o všetky peniaze, o ktoré by sme boli prišli v prípade dražby. Vyplatili sa tak všetky dlhy na nájomnom, dražba a pomohli nám zabezpečiť nové bývanie. Teraz už viem, že sa netreba báť, alebo hanbiť povedať niekomu, kto tomu rozumie, čo Vás trápi. Ešte raz ďakujem za pomoc.  

Petra V.

S rodinou sme mali vyhliadnutý domček, za ktorý sme museli aj zložiť zálohu v realitnej kancelárii, cez ktorú sme domček kupovali. S realitnou kanceláriou sme sa dohodli, že nám pomôže predať aj náš byt, aby sme mohli zaplatiť ďalšie peniaze za náš vysnívaný dom. Celé sa to naťahovalo, kupec na náš byt žiaden a nám hrozilo, že nielenže prídeme o dom a kúpi ho niekto iný, ale aj o našu zálohu. So spoločnosťou AA REALITY Košice s.r.o. sme sa dohodli na presných podmienkach, na kúpnej cene a teraz.....bývame v našom DOME. Ďakujeme  

Štefan B.

Po dlhom váhaní, sme sa s manželom rozhodli obrátiť na niekoho, kto nám pomôže z našej situácie. Rodina nám nevedela pomôcť. Obrátili sme sa na viaceré spoločnosti, ale rozhodli sme sa pre túto. Z nebankovej inštitúcie sme mali požičané peniaze, nestíhali sme platiť a pribalili sa k tomu aj sem tam nevyplatené platby na nájomnom. Stále sme raz za čas niečo uhradili a dúfali sme, že sa z toho po čase dostaneme. Keď však už prišla poštou tretia pred žalobná upomienka a správca domu nám poslal výšku nedoplatku na nájomnom, a napísal, že sa to bude preberať na domovej schôdzi, začali sme hľadať riešenie. Nemohli sme už takto ďalej látať plátať našu finančnú situáciu.

Táto spoločnosť zistila všetky pozdĺžnosti, prebrala s nami všetky formality, vybavila a vybehala za nás všetky úrady a inštitúcie. Keďže sme prišli včas, tak nám za ušetrené peniaze na úrokoch a penále za ďalšie dní a mesiace, o ktoré by sme to boli naťahovali a zatvárali pred tým oči, kúpili byt v inej lokalite. Týmto chcem ešte raz poďakovať za ochotu a trpezlivosť stále s nami prechádzať celý postup.   

Eva K.

Obrátila som sa na nich, lebo som potrebovala rýchlo predať byt a nehľadala som žiadne iné bývanie. Predaj prebehol rýchlo a ja som mala na svojom účte hneď peniaze, pritom všetky papiere vybavili za mňa.

Zuzana S.

Kontaktný formulár

*
*
*
*
* označené polia sú povinné